Procar Otomotiv Hakkında

Procar Otomotiv Hakkında

Biz kimiz? Procar Bosch Car Servis 2003 yılında Balgat Türkocağı caddesinde 600m2’lik bir atölye de kurulmuştur.

Öncelikle bakım ve onarım hizmetlerini verdiğimiz atölyemize gelen yoğun talepler doğrultusunda ikinci şubemizi 1.200m2’lik kaporta boya servisimiz olarak yine Balgat’ta hizmetinize açtık. On yıllık çalışma hayatımızda değerli müşterilerimizin tüm marka ve model araçlarının; bakım, onarım ve kaporta hasar çözümlerinde tek adresleri olduk.

Sürekli artan iş potansiyelimiz ve büyüme hedeflerimiz neticesinde yine Balgat’ta bulunan 5.500m2 açık alanda bulunan 2.860m2 kapalı servis alanıyla binek ve hafif ticari araçlara bakım, onarım, mekanik, elektrik, boya koruma, ikinci el satış, kaporta ve boya ile ilgili aracınız için bütün ihtiyaçlarınıza mükemmel hizmeti alabileceğiniz yeni plazamıza taşındık.
 
Misyonumuz; otomotiv sektöründeki teknolojik ilerlemeyi teknik eğitimini sürekli alarak takip eden ekip ruhuna sahip konusunda uzman personelimizle, marka yetkili servis standartlarında bakım, onarım ve hasar çözümlerini daha hızlı, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasıyla çok daha ekonomik şartlarda siz değerli müşterimize sunmaktır.
 
Vizyonumuz; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle mükemmel bakım, onarım ve hasar çözümlerini hesaplı ve hızlı sunarak mevcut servisler arasında standartları belirleyen servis olmaktır.